nr 404 7697
Väggpendyl
sent 1800-tal, höjd: 70 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop: |
100 kr |
Såld: |
350 kr |
måndag 3 april 2006 kl 16:15:00
Tid |
Kund |
Bud |
200 kr
300 kr